Tekintettel arra, hogy orosz napok vannak úgyis, ma narancssárga, matrjoska mintájú, pántos pólóban jöttem dolgozni (szeretek tematikusan élni), ehhez szintén narancssárga nadrágot, illetve sárga pólót viselek. Piros hajamat (azért piros, mert a fiúm számára egyértelműsítenem kell a színeket, különben nem ismeri fel őket, szóval visszafogott árnyalatok nem nagyon játszanak) ma két copfban hordom.
Mindezt nem elrettentésül teszem közzé, hanem mert az előbb hosszú percekig nem jutott eszembe az egyik közvetlen kollégám neve, és nem vagyok benne biztos, meddig romlik még az állapotom. Amennyiben bekövetkezne a legrosszabb, megkérném a becsületes megtalálót, hogy hiánytalanul adjon le engem a telefonomban szereplő címen, köszönöm.
ja, meg úgy általában is nehéz így nekik szem elől téveszteni engem.
KedvelésKedvelés
praktikus vagy, ha a te nevedet felejti el egy közvetlen munkatársad, viseleted alapján egy-két szóval beazonosíthat téged.
KedvelésKedvelés
nemhiába, olvastam a blogodban, hogy van érzéked a széphez. felettem ez a focivébé viszont nyomtalanul szállt el.
KedvelésKedvelés
jesszus, úgy nézel ki, mint én. még jó, hogy én tematikusan focilabdás topot húztam a pólómra, különben összekevernének (kik?)
KedvelésKedvelés