
Azért kicsit reménykedtem benne, hogy ma az ügyeleten nem kérdezik meg, miben húztam meg a derekam (fel akartam íratni valami ütős krémet, gyerek mellett nincs időm lumbágózni), de amikor képszerűen elmagyaráztam, hogy biztos nem vesegyulladásom van, hanem egy madárfészket (pontosabban a fészek maradékát, mert a háromnegyede magától leesett de ennyire nem mentem bele a részletekbe) próbáltam lepiszkálni az erkélyen álló létrán egyensúlyozva a légkondi külső egységének a tetejéről, ami tőlem két méterre volt, egy szomszédból zsákmányolt husáng segítségével, és akkor maradtam egyszer csak úgy, akkor az orvos csak annyit kérdezett, hogy és afrikai fecskefészek volt, vagy európai (amúgy szerintem szarka, mert tele volt ilyen csillogó szálakkal, mint az angyalhaj, de szerencsére már nem laktak benne).
Mindenesetre kiderült, hogy a flectornál nem kapok jobbat, az meg vény nélkül is van otthon.
@GrA: hát vagy megeszed, vagy nem, nem?
:)
Derékhúzódásra gyors segítség (csak időpontot kel kérni) www.ormosdoktor.hu/
Orvos-csontkovács, nem sarlatán, tudja mit mozgat. Ilyen esetben bejöhet.
GrA:
... mert ha megnő, vagy megesz, vagy nem.
De megmutatom, hogy csinálják ezt (az állattalálást) a profik:
hat, en regota kerdezem tole azt is, hogy a nyulat mikor esszuk meg, de arra se hajlando...
Létezik olyan, hogy rozmaringkrém (www.biomed.hu/rozmaring.htm), érdemes kipróbálni, nekem hatásosabb volt az összes többi vény nélkülinél.
valamint az is kiderült, hogy a dokinak van humorérzéke. ügyeleten ritka kincs.
Ráadásul művelt is Monty Pythonból.
@JoeP: igen, együtt nevettünk :)
Legközelebb ha megkérdezi, mi bajod, majd mondd, h 'fractured tibia, sargeant' (www.youtube.com/watch?v=52EEzBNn48g), és reménykedj, h nem kell az orvos hétvégi házát építeni.
Tarhonyakártevő: köszönöm, nem kérek tippeket, találtam már nyuszit, kisszarkát, és most ez a csirke, elég lesz...
A gyöngytyúknak iszonyatos hangja van, ha egyszer rátalál a sajátjára (leginkább ajtónyikorgáshoz hasonlatos), de nagyon finom a leves belőle, mi karácsonykor csinálunk mindig. Anyósomék udvarában szaladgál tizenegynéhány darab, nagyon félénkek, mindenről van véleményük, és ha nem vágják a szárnyukat, kirepülnek,ha jól tudom. Valószínűleg a tiéd is ilyen szökevény lehet:)
Lucia, most találtam egy Marie-Clare-t, megkerestelek benne, nagyon kedves képek lettek. Ad egy kis kontrasztot az írásaiddal, mostmár inkább kíváncsi vagyok, milyen lehetsz élőben, mert nem tudlak elképzelni..
:)
@kisroka: ha ez segít, a marie claire-ben nem hasonlítok magamra :) nem saját ruha, nem saját póz, nem saját szöveg :)
Akkor oké:)))
(Pedig az a Lucia is tetszett, de de így szoktalak meg:) )






ugy latszik ilyen madaras nap van, en ma azzal keltem, hogy egy csirket talaltam a kertben. kicsit nagyobb mint egy gerle, es gyongytyuk lesz belole. hogy mit kezdek vele, az rejtely... :-)